Условия конкурса

Запрошуємо Вас взяти участь в XV Всеукраїнському Конкурсі Міжнародного Союзу Архітекторів і Національної Спілки Архітекторів на кращий інтер’єр року «ІНТЕР‘YEAR 2016». Міжнародний конкурс «ІНТЕР’YEAR» є єдиним професійним оглядом-конкурсом в сфері дизайну інтерєру.
У 2016 році головний професійний конкурс буде проходити в наступному форматі:
• У журі конкурсу входять лауреати минулих років конкурсу ІНТЕР’YEAR, а також відомі архітектори і дизайнери зі всього світу.
• Роботи учасників будуть виставлені на професійній виставці KyivInteriors »(2-4 березня)
• Участь в конкурсі є безкоштовною.
• У конкурсі беруть участь автори проекту, а не фірми. Представити роботу на конкурс можуть автори — професійні архітектори, керівники авторських колективів; дизайнери інтер’єру; архітектори, що працюють у складі авторської групи; власники інтер’єру або особи, що виступають в ролі замовника, за погодженням з авторським колективом; інші особи, які є авторами реалізованих об’єктів.
• У конкурсі не можуть брати участь члени журі конкурсу, їхні родичі та члени сімей, а також співробітники їх архітектурних фірм, фахівці, які готували конкурсну документацію.
• На конкурс приймаються реалізовані об’єкти і нереалізовані проекти інтер’єрів.
• Реєстрація участі в конкурсі «ІНТЕР’YEAR 2016″ відбувається до 22 лютого 2016 року БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА САЙТІ: http: // www.interyear.com.ua
• Учасник повинен зареєструватися, вказавши свої точні телефон і адресу, склад авторського колективу, контактні телефони, назву об’єкта, його місцезнаходження (за бажанням власника приміщення), функціональне призначення, прізвище фотографа.
УВАГА! Розмір горизонтальних фотографій — 1024х768 dpi, розмір вертикальних фотографій -768х512 dpi. Назва файлу — тільки англійськими літерами та цифрами, без пробілів. Краще в якості назви файлу використовувати прізвище автора і номер.
• Заявки можна подавати заочно, можна висувати чужі проекти, в цьому випадку комісія сама зв’яжеться з авторами проекту.
• На одну роботу подається 1 планшет. Планшети друкує оргкомітет НСАУ за поданими макетами. Ціна виготовлення одного планшета — 350 грн. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком.
• Формат подачі — файли pdf (300 dpi) планшетів формату А0 (80 х 120 см), вертикальна композиція. Інтерєри мають бути представлені кольоровими фотографіями з натури в усіх номінаціях, за винятком номінації «нереалізовані інтер’єри», в якій подаються візуалізації об’єктів та проектні матеріали. На кожному планшеті вгорі зазначається назва об’єкта та місце його знаходження. Внизу праворуч — фото і прізвища автора (авторів), роки проектування і завершення будівництва і коротка анотація до роботи. За бажанням автора (авторів) анотація може бути розміщена в основному полі планшета і повинна надавати максимально повне уявлення про проект. Бажано подавати також плани основних поверхів, фасади. Мова підписів – українська, англійська.
• Макети виставкових планшетів надсилаються на електронну пошту archiprestig@ukr.net не пізніше 25 лютого 2016 р
• Консультації, технічна допомога у виготовленні фотографій і планшетів і інформація конкурсантам будуть здійснюватися до 15 лютого 2016р.
• Всі роботи, представлені на конкурс, проходять попередній відбірковий тур, який проводиться Оргкомітетом конкурсу. Кращі роботи відбираються Міжнародним журі в два етапи:
O 1-й етап: відбір десяти кращих робіт у кожній номінації. Роботи, що пройшли цей тур, будуть презентовані на виставці KyivBuild 2016 2-4 березня у виставковому центрі на Броварському проспекті 15.
o 2-й етап: відбір трьох робіт в кожній номінації, присудження премій.
• Про авторські права
O Оргкомітет конкурсу має право публікувати роботи в ЗМІ та інтернет-ресурсах. Повне або часткове використання представлених на конкурс ідей може проводитися виключно за згодою автора і в рамках чинних правових норм. Організатори та спонсори мають право використовувати фотозображення робіт в рекламно-інформаційних цілях (вказуючи авторів проектів).
O Мається на увазі, що учасники, які заявляють про свою участь в конкурсі, тим самим приймають дані умови, а також згодні з тим, що оцінка журі є остаточною і оскарженню не підлягає.
Контакти: Олена Олійник +38 063 268 46 30, archiprestig@ukr.net
Наталія Бондар + 38 050 311 53 49, natalia@ukr-inter.net